Brendan Tilson se připojuje k TRILOGIQ USA na cestě k expanzi

BRENDAN TILSONSpolečnost TRILOGIQ rozšiřuje svou prodejní a marketingovou působnost prostřednictvím nových kanceláří v Texasu a Georgii. Ředitel prodejů Brendan Tilson bude dohlížet na rozvoj byznysu a přinese jedinečné, profesionální řešení společnosti na nové trhy v jižních a východních státech.

TRILOGIQ pomáhá firmám zvyšovat výkonnost, omezit odpady a vytvářet lepší pracovní prostředí – podporou zavádění principů „štíhlé výroby“ (například neustálého zlepšování) a dodávkami modulárních řešení na klíč.

S více než deseti lety praxe v sektoru managementu prodeje a marketingu s sebou Brendan přináší působivé, dobře podložené zkušenosti z mnoha sektorů, během nichž posiloval své vztahy s klienty ve sféře výroby a spotřebního zboží.

Brendan přešel ze své pozice regionálního manažera australské a novozélandské pobočky TRILOGIQ v australském Melbourne v říjnu 2016, což byl výrazný osobní i profesní posun.

„Chtěl jsem zůstat u společnosti Trilogiq, neboť věnuje pozornost změnám a inovacím. Přesun z australského Melbourne do texaského Houstonu představoval příležitost, jakou vám nabídne jen skutečně globální firma. Rozhodnutí přestěhovat se bylo snadné; v USA jsou nevídané příležitosti. Zákazníci se neustále vyvíjejí a mají chuť dělat změny – což je přesně prostor, kde naše společnost může přinést nejvyšší hodnotu. Rovněž jsem měl velkou podporu od své ženy, která se ke mně ráda připojila při této životní změně.

Přesun do USA mi přinesl šanci uspořádat si život, což není až tak odlišné od toho, čím mí zákazníci procházejí při zavádění metodologie štíhlé výroby se systémem 5S. Musel jsem přemýšlet nad všemi osobními věcmi, které jsem nashromáždil. Překvapilo mě, kolik věcí jsem tak dlouho nepoužíval, a nešlo je jen tak přestěhovat nebo uložit do sklepa. Které věci skutečně potřebuji a chci a které mohu postrádat? Pořádek v osobních věcech byl skvělým důsledkem stěhování, který jsem původně neočekával“.

„Díky celému týmu společnosti Trilogiq.”

Během deseti let práce v australské a novozélandské pobočce společnosti TRILOGIQ řídil Brendan prodeje, marketing, provoz i lidské zdroje a zastával mnoho dalších funkcí v rámci firmy. Úzce spolupracoval se zákazníky v oblasti letectví, výroby automobilů, diskrétní výroby, zdravotnických zařízení, potravinářství, farmaceutiky a maloobchodu. Díky své zkušenosti, energii a odhodlání řešit problémy zákazníků je Brendan cenným přírůstkem do firemního týmu v USA. Brendan je velmi otevřená osobnost a těší se, až pozná zákazníky společnosti TRILOGIQ – staré i nové.

Spojte se s Brendanem
e-mail btilson@trilogiqusa.com

 

Categories:Novinky