Budoucnost inovativní výroby

sunna-design-workcells

Informace je v Sunna Designs prezentována ve správné výšce pro maximální vliv a porozumění (foto výše); společnost Trilogiq France zde vytvořila a nakonfigurovala celou řadu řešení. Naše modulární řada trubek a spojek Graphit se široce používá pro tvorbu nápaditých trojrozměrných pracovních konstrukcí a prezentaci vizuálních informací. Pracoviště, výrobní buňky a ergonomická manipulační zařízení byla zavedena v celém výrobním prostoru.

Do pracovišť jsou integrovány obrazovky, které slouží personálu pro školení, plánování projektů a sdílení informací. To zajišťuje, že vizuální informace se operátorům prezentuje přímo v pracovním prostoru. Vznikají integrovaná řešení, která jsou vizuálně působivá, a přitom si stále uchovávají čisté linie a jednoduchý vzhled, což je známkou efektivního štíhlého výrobního řešení.

Společnost Sunna Designs vytvořila skvělé video, které přináší stručný pohled na výrobu budoucnosti.

Vizuální koncepce jsou pro štíhlý přístup klíčové. Prostřednictvím spolupráce s výrobci, kteří přijali štíhlou výrobu, jsme přizpůsobili vizuální řídicí systémy inovativním technologiím našich zákazníků.

Tytéž komponenty jsou také ideální pro vytváření rámů pro nástěnky. Konstrukce lze sestavit v libovolné velikosti a rozměrech, aby se do nich vešly potřebné vizuální informace, namísto práce s hotovými výrobky, které bývají příliš velké nebo malé. Rámy lze začlenit do zdí nebo konstrukcí umístěných u vchodu či východu z pracovního prostoru, a předat tak zaměstnancům informace při příchodu či odchodu.

Jsme odborníci na řešení v oboru vizuálního managementu, kontaktujte nás a prodiskutujeme vaše požadavky. Nabízíme kompletní služby řízení projektu, od prvotní myšlenky až po dokončení.