Dokonalá sestava pro výrobu

A RANGE OF KITTING TROLLEYS

Ušetřete čas při zpracování součástí a eliminujte zpoždění výroby prostřednictvím dokonalé sestavy pro váš výrobní proces.

Transportní vozíky se hodí především pro výrobní a servisní prostory. Naše vozíky se sestavují na míru podle úkolu a umožňují provoznímu personálu shromáždit všechny komponenty a díly, které jsou potřebné pro výrobní proces, a shromáždit na jednom místě sadu součástí pro efektivnější výrobu. Sady jednotlivých komponent se uskladňují na vozících vytvořených na míru, což zaručuje, že skladové zásoby jsou vždy dobře viditelné a lze je zkontrolovat a nedostatky lze neprodleně odstranit.

KITTING TROLLEY EXAMPLEPracovníci skladu mohou odebírat a nakládat vozíky podle potřeby, doplňovat díly a vozíky podle definice procesů a dát je k dispozici v konkrétním bodě výrobní linky. Čas potřebný na manipulaci s díly se snižuje a zpoždění výroby kvůli nedostupnosti dílů se eliminuje.

Vozíky vyrobené s pomocí naší rozsáhlé řady lehkých trubkových komponent, spojek, koleček a příslušenství mají různé tvary a velikosti a lze je vyrobit na míru, aby vyhovovaly široké škále prostředí pro stěhování, manipulaci a mobilní úložiště. Jsou rovněž ideální pro ochranu cenných nebo křehkých komponent, které při manipulaci v pracovním prostoru vyžadují speciální péči.

Naše výrobky lze sestavit do trvalých nebo dočasných struktur, které je možné upravit, překonfigurovat a přestavět kdykoli je to potřeba, čímž se maximalizuje efektivita měnících se úložných a manipulačních situací. Rychle lze sestavit a upravit nové nebo jednoúčelové vozíky a splnit tak měnící se procesní požadavky. Komponenty lze opakovaně použít pro nové situace, což znamená, že celkové náklady na implementaci a vlastnictví se snižují.

Nabízíme kompletní konzultační služby a řízení projektů. Potřebujete-li probrat své požadavky, kontaktujte nás.