EuroServhi zajišťuje čistotu ve zdravotnictví za využívání štíhlé výroby

EUROSERVHI SOLUTION

Přední evropský výrobce hygienických výrobků zvyšuje produktivitu a výkon díky pracovištím zhotoveným na míru.

Společnost EuroServhi (European and Health Services SA) je evropským předním výrobcem hygienických výrobků pro zdravotnictví.

Firma byla založena v roce 1989 a má široké portfolio nejrůznějších zákazníků z řad velkých státních i soukromých organizací. Společnost zodpovědně dbá o zdraví, blaho a bezpečnost svých zaměstnanců, pacientů svých zákazníků i široké veřejnosti. Kvalita jejích služeb je proslulá, když aktivní je tato společnost zejména v zajišťování zdravého a bezpečného prostředí ve všech oblastech, ve kterých působí.

Cílem každé z jejích 14 poboček ve Španělsku je vyhovět každému požadavku jednotlivě a zajistit tak svým zákazníkům špičková služby, ať již se jedná o likvidaci zdravotnického a bakteriálního odpadu nebo prodej koberců, systémů pro čištění vzduchu, lapačů hmyzu, přípravků proti parazitům či sanitárních pomůcek.

V zájmu zvýšení produktivity a zlepšení ergonomiky pracovišť pro zaměstnance, v souladu s politikou štíhlé výroby tato společnost zjistila, že potřebuje snížit zbytečné přesuny na pracovišti a tím snížit čas potřebný pro dokončení úkolů a snížení nákladů.

Profesionální tým Trilogiq Iberia navrhl a vybudoval víceúčelová ergonomická pracoviště, aby zaměstnanci nemuseli zbytečně chodit nebo se natahovat pro nástroje, zařízení a součástky.

Tato pracoviště zhotovená na míru obsahují pevnou montážní část a další pro zásobování součástkami. Dva mobilní moduly navyšují skladovací prostory a tím, že jsou v nich všechny položky na správném místě a po ruce, přispívají k lepší funkčnosti a navíc díky nim došlo k úspoře místa. Obsluha využívá ergonomické pracoviště, které snižuje nutnost pohybu a zvyšuje produktivitu a výkon.

EuroServhi plánuje investovat úspory do růstu a inovací a i nadále nabízet zákazníkům nejlepší služby.

 

Máte potíže se svou výrobní linkou?

Zjistěte, jak vám můžeme pomoci, specializujeme se na řešení na míru pro štíhlou výrobu.

Graphit má vynikající využití v citlivých a uzavřených prostorech, a pomáhá vypořádat se s problémy spojenými s vaší výrobní linkou. Jsme odborníci na vytváření aplikací štíhlé výroby a řešení na míru.

Chcete zjistit, jak vám můžeme pomoci? Obraťte se na nás a požádejte o brožuru nebo o projednání vašich požadavků.