Jakýkoli tvar, jakákoli velikost

Modularita zvýší vaši kapacitu v oblasti manipulace s předměty libovolného tvaru a velikosti na výrobní lince.

Vozíky vyrobené pro manipulaci s předměty všech tvarů a velikostí na výrobní lince
Vozíky vyrobené pro manipulaci s předměty všech tvarů a velikostí na výrobní lince

 

Se zvláštními, neobvyklými, velkými nebo těžkopádnými předměty lze nyní efektivně a bezpečně manipulovat v rámci výroby, servisu i distribuce – s pomocí adaptabilních vozíků vytvořených s pomocí modulárního systému GRAPHIT.

Vozíky lze sestavit do téměř libovolné konfigurace a přizpůsobit specifickému druhu použití, s pomocí široké škály standardních výměnných komponent.

Způsob použití lze změnit velmi rychle, kdykoli se požadavky na manipulaci změní, pomocí běžných nástrojů a pouze malých nebo žádných dodatečných investic. Díky tomu jde o ideální řešení pro manipulaci s předměty v situacích, kde je nutná přizpůsobivost, flexibilita a efektivita kvůli podpoře nejlepších pracovních postupů a zlepšování výkonnosti.

Širokou škálu komponent, spojek, koleček a příslušenství GRAPHIT lze sestavovat do lehkých a ovladatelných vozíků, jež nabízejí vyšší flexibilitu a lepší cenu než srovnatelná zařízení vyrobená ze svařované oceli a podobných materiálů.

Všechny komponenty jsou plně flexibilní a lze je znovu používat, což znamená, že vozíky lze upravovat, přizpůsobovat nebo znovu sestavovat, kdykoli dojde ke změně požadavků na manipulaci. Díky tomu mohou uživatelé zachovat efektivitu při manipulaci a zároveň ochránit počáteční investici prostřednictvím prodloužené životnosti.

Trilogiq poskytuje štíhlá výrobní řešení, která pomáhají s řízením skladu typu first-in-first-out v rámci celého výrobního procesu. Řešení lze snadno a rychle upravovat nebo překonfigurovávat, což vyhovuje neustále se měnícím požadavkům.

Nabízíme kompletní služby v oblasti konzultací, řízení projektů, konstrukce, výroby a dodávek komponent.

Pro více informací nás kontaktujte.