Omezte pracovní úrazy pomocí výrobního procesu řízeného dopravníky

production-journey

Flexibilní a spolehlivý systém gravitačních dopravníků může znamenat zásadní změnu při manipulaci s těžkými nebo obtížně přepravovatelnými náklady.

Gravitační zásobníky mohou mít válce, kolečka nebo skluzy, kde se předměty pohybují pomocí gravitace nebo momentu, obvykle jsou nainstalovány s mírným sklonem a využívají gravitaci pro pohyb produkce. Personál již nemusí neustále brát a posouvat jednotlivé díly a omezuje se manuální manipulace, neboť výrobek může sklouznout do potřebné polohy (pokud je vodorovná) nebo se nechá práci odvést gravitace.

CONVEYOR ROLLER DETAILGravitační válcové dopravníky představují nejjednodušší způsob rychlé přepravy nákladů z jednoho bodu do druhého. Je nutná minimální námaha pro přepravu zboží, ať už jde o manuální asistenci nebo gravitační sílu. Dopravníky pracují bez pohonu a skládají se z uzavřených drah pro práci s ručně posouvanými boxy nebo paletami.

Jde o nejhospodárnější a nejoblíbenější způsob dopravy nákladu na dlouhé vzdálenosti a přináší mnoho výhod pro odvětví manipulace s materiálem a obaly; umožňuje bezpečnou, rychlou a efektivní přepravu velkých předmětů, těžkého zboží a palet z jedné úrovně na druhou, což by při využití lidské síly bylo namáhavé a nákladné.

Dráha je zmapovaná a zabezpečená, aby jednotlivé díly nikdy nevybočily, a sestavování vždy probíhá ve správném pořadí. Tím se odstraní riziko, že se budou jednotlivé položky brát a instalovat ve špatném místě.

Pracovní stanice připojené k dopravníkům velmi usnadňují pochopení výrobního procesu a stanovují jasný postup, který musí personál dodržovat. Chyby jsou rychle identifikovány, což šetří cenný výrobní čas, kde se počítá každá sekunda. Vzhledem k tomu, že není třeba ručně manipulovat s těžkými a problematickými předměty, elimininují se pracovní úrazy a škody na křehkých součástech.

Naši konstruktéři umějí dopravníky nainstalovat téměř kamkoli. Dopravníky mohou mít nejrůznější tvar a velikost, aby vyhověly individuálním potřebám, a jsou optimalizovány s cílem maximalizovat efektivitu v rámci dostupné podlahové plochy. Naše systémy se vyrábějí na míru pomocí modulárních komponent a obsahují mnoho pokročilých funkcí, jež podporují bezpečnost a zabraňují nehodám. Lze navrhovat a vytvářet řešení, která podpoří specifické procesy, a lze je rychle a snadno překonfigurovat, kdykoli se požadavky změní nebo je zjištěna možnost vylepšení.

Navrhujeme a instalujeme dopravníkové systémy pro širokou škálu odvětví, s minimálním narušením výrobního procesu. Kontaktujte nás a prodiskutujeme vaše požadavky.