Online konfigurace na stránkách GRAPHIT.com

TRILOGIQ stojí v čele díky nejmodernějšímu vizualizačnímu nástroji a platformě pro e-commerce

Téměř 30 let navrhujeme zakázková řešení pro manipulaci s materiály a spolupracujeme s předními světovými výrobními společnostmi. Tradiční projekty častokrát obnášejí prohlídky na místě, konzultace s konstrukčními týmy a podpisy na mnoha úrovních před dokončením celého řešení.

Ústředním bodem naší práce je – a vždy bude – využívání odborných znalostí v konkrétních situacích. U velkých či složitých projektů jde o zcela adekvátní přístup. Nicméně, existuje rovněž určité procento jednoduchých situací, pro něž postačí ‘standardní’ šablona – avšak s přizpůsobenými rozměry a celou řadou možností.

GRAPHIT.com využívá nejmodernější webovou technologii, která uživateli umožňuje tato ‘standardní‘ řešení vizualizovat a upravit si je na míru. Platforma okamžitě zobrazí cenu a uživatel vidí vzhled různých řešení a může se o ně podělit s kolegy. Po dokončení návrhu lze řešení objednat prostřednictvím našich poboček nebo přímo na stránkách.

 

Objednávejte na internetu ze svého notebooku nebo počítače. (Mobilní aplikace je ve fázi vývoje a její uvedení se očekává v roce 2018)

GRAPHIT.com nám umožní velmi rychle poskytovat jednoduchá řešení za vysoce konkurenční ceny. Bude obsahovat klíčové portfolio našich zakázkových služeb a již nyní systém využívají naše interní týmy ve fázi plánování.

Přínosy

  • Realistický, podrobný, trojrozměrný pohled na řešení
  • Přesné nastavení rozměrů a výběr materiálů
  • Jednoduché a intuitivní použití
  • Okamžité zobrazení ceny a veškerých technických podrobností

Rádi bychom slyšeli, co si o projektu GRAPHIT.com myslíte, abychom jej mohli zpřesnit a vylepšit.

Spustit konfiguraci