Rybářští odborníci našli díky Graphitu recept na úspěch

BESPOKE SOLUTION FOR RIBERALVES

Společnost Riberalves, světová jednička v lovu a zpracování ryb, posouvá laťku ve svém oboru vysoko díky zavedení štíhlé výroby.

Riberalves_logo

Kvalita výrobků a efektivní distribuce byly pro Riberalves byly pro společnost s více než dvacetiletou tradicí, vždy na prvním místě. Nyní, kdy Riberalves rozšiřuje svůj vývoz (zejména na trhy v Brazílii, Angole a Francii), je hlavní výzvou zlepšení ergonomiky stávajících výrobních struktur a rozšíření prostor tak, aby odpovídaly potřebám podnikání a filozofii společnosti, která spočívá v neustálém zlepšování.

 

 

Společnost Riberalves chtěla dosáhnout prostředí štíhlé výroby, zajistit bezproblémový pracovní tok a optimalizaci produktivity. Její stávající mechanicky svařovaná výrobní linka byla největší překážkou, jelikož neumožňovala úpravy nebo rozšření prostorů či pracovišť.

Riberalves

Zástupci společnosti Riberalves, (zákazníci Trilogiq Iberia – pobočky skupiny Trilogiq působící na Pyrenejském poloostrově, tedy ve Španělsku a Portugalsku) se obrátili na Trilogiq Iberia, aby jim pomohla zefektivnit výrobu a dosáhnout štíhlé výroby.

Nabídli jsme dokonalé řešení pro citlivé prostředí, zcela voděodolný nový systém Graphit, který je velmi lehký a pružný a je ideální základnou pro další rozšiřování štíhlého a produktivního prostředí.

Trilogiq Iberia vybudovala nerezové zařízení na míru: s aseptickými válečkovými drahami, na třech úrovních, každá s dvěma nastavitelnými policemi, a vyhověla tak požadavku na optimalizaci nosnosti na každé z úrovní a zároveň snížení prostor, které zařízení zabírá.

Modernizovaná výrobní jednotka nyní nabízí zaměstnancům  Riberalves příjemné a ergonomické prostředí, umožňuje společnosti navýšit výrobu o 40 %, přičemž uvolnila téměř 50 % prostoru, který byl původně zapotřebí.

Pokud se potýkáte s problémy výrobní linky, můžeme vám pomoci!

Odborníci vytvářející zařízení pro štíhlou výrobu mají řešení, které vyhoví vašim současným i budoucím požadavkům. Obraťte se na nás a dozvíte se jak.