Služby

Zlepšení procesu

Nabízíme kompletní servis pro výrobu – od návrhu a řešení štíhlé výroby až po implementaci Kaizen. Poskytujeme plnou logistickou podporu po celé České Republice díky pobočce TRILOGIQ CZ a celosvětově díky skupině TRILOGIQ.


 

Řešení návrhu, stavby a instalace

Navštívíme vaší výrobu, prostudujeme výrobní postupy, požadavky a cenové možnosti a navrhneme vám kompletní řešení. Kompletní řešení je typicky doručeno z naší strany rovnou k použití. Objemnější aplikace a systémy je poté možné sestavit i přímo u vás díky naším expertům.


 

Řešení návrhu a vlastní stavba

Na zakázku vytvořený návrh a doručení potřebných komponent pro vlastní stavbu aplikací.

Navštívíme vás, prostudujeme vaše požadavky a navrhneme řešení na míru. Poté vám doručíme komponenty jako stavebnici, kterou si snadno sestavíte.


Dodání komponent

Projektový inženýři seznámení s Graphit a LeanTek řešením si mohou sami objednat další komponenty, ať už pro rozšíření, nebo vylepšení jejich aplikací.


Hoshin Truck

Náš Hoshin tým dokáže v rekordním čase navrhnout, sestavit nebo přestavit aplikace v jakémkoliv prostředí. Díky naším hlubokým znalostem v oblasti výroby a celosvětovou podporou jsme schopni velice rychlé, flexibilní a efektivní implementace řešení bez narušení výrobního procesu.


Projektový management

Dokážeme poskytnout skvělý tým k tvorbě aplikace od koncepce po kompletaci.

Naše bohaté zkušenosti se zaváděním štíhlých modulárních řešení – od instalace multi-aplikací přes menší ad-hoc projekty či akce Hoshin – vám zajišťují, že vaše řešení bude zavedeno včas a odpovídající rozpočtu.


Venkovní použití

Poskytujeme kompletní řešení a servis pro různé venkovní akce, jako například Londýnský maraton.

Klikněte zde pro více informací o venkovních aktivitách.

Ozvěte se nám Soubory ke stažení