Smlouva o výhradním zastoupení pro Norsko a Švédsko

Smlouva o výhradním zastoupení pro Norsko a Švédsko

(Tomas Hilding z Trilogiq Nordic a Tomas Görhed, ředitel prodeje společnosti Constructor spolupracují v rámci výstavy Logistic show v Kista (Stockholm)

TRILOGIQ Sweden přivítal CONSTRUCTOR a ohlásil uzavření smlouvy o výhradním zastoupení pro Norsko a Švédsko. Modulární řešení LEAN a produkty z TRILOGIQ jsou nyní dostupné ve všech SEVERSKÝCH zemích!

Společnost CONSTRUCTOR se sídlem v Göteborgu založená v roce 1947 je přední skandinávskou společností v oboru skladování a logistiky. Mají rozsáhlé portfolio zákazníků (včetně velkých hráčů: Scania, Volvo, ABB, Toyota Handling) a silný osmnáctičlenný prodejní tým ve dvou zemích.

CONSTRUCTOR, komplexní dodavatel průmyslových a obchodních skladovacích a logistických řešení, doplní své služby o hromadné dodávky produktů a řešení TRILOGIQ Graphit a Leantek pro území NORSKA a ŠVÉDSKA.

Spojení odborností v podobě řešení LEAN, které toto partnerství může nabídnout, ocení všichni skandinávští zákazníci ve všech oborech. CONSTRUCTOR je schopen zajistit krátké dodací lhůty ze svého göteborgského skladovacího a montážního centra.

TRILOGIQ bude i nadále dodávat LEAN řešení přímo svým zákazníkům na celém světě a dle potřeby vytvářet partnerství ku prospěchu zákazníků.


Ať už máte jakékoli požadavky, obraťte se na náš tým, který Vám sdělí informace o trvalém zlepšování, LEAN a standardních i zakázkových řešeních.  Jsme zde, abychom Vám pomohli!

Tým Constructor spolupracující s TRILOGIQ v rámci výstavy Logistic v Kista (Stockholm)
Tým Constructor spolupracující s TRILOGIQ v rámci výstavy Logistic v Kista (Stockholm)
Categories:Novinky