Spojené království představuje aplikaci GRAPHIT.com a uvádí novou značku skupiny

intro-tues101017

Eric Courtin, předseda představenstva, a CEO Nick Tyler vítají návštěvníky společností Tube and Bracket (TRILOGIQ UK) na dvoudenní akci.

visitors-meetPři slavnostním uvedení bylo přítomno 18 světových poboček společnosti Trilogiq společně se zákazníky a britskými zaměstnanci.

Jako hlavní bod prvního dne, 10. října, Eric Courtin, předseda představenstva, představil konfigurátor digitálních řešení, který byl vyvíjen od listopadu loňského roku. Tato „Aplikace“ je ústředním prvkem vytvoření nové internetové stránky, která návštěvníkům umožní konfigurovat a nakupovat aplikace TRILOGIQ prostřednictvím internetu. Nová „Aplikace“ zákazníkům umožní vybírat z nabídky „standardizovaných“ řešení, nastavit různé varianty a objednat aplikaci dle své požadované specifikace.

Funkce vytvoření nabídky je již dostupná a možnost „koupit online“bude v blízké budoucnosti Eric-on-the-standnásledovat. Díky této funkci budou údaje o objednávce včetně soupisu materiálů (BOM) zaslány přímo z internetové stránky na nejbližší pobočku zákazníka za účelem kompletace a dodání.

Tato aplikace nenahrazuje činnost našich zkušených prodejních týmů, které budou i nadále jako vždy k dispozici pro projednání vašich projektů, sjednání návštěvy a řešení složitějších projektů „od výroby k objednávce“ a zakázkových řešení, které řada našich průmyslových zákazníků požaduje, umožní však lidem rychlý nákup jednoduchých řešení.

Domníváme se, že naši zákazníci si novou aplikaci zamilují a bude se jim snadno používat. Prošla rozsáhlým testováním skupinou našich uživatelů, kteří z ní byli nadšení!  

app-testing

Vyzkoušejte nový konfigurátor jako první před oficiálním spuštěním – naleznete jej na adrese www.graphit.com

Aplikace je k dispozici pouze na stolních počítačích a noteboocích, neboť je příliš složitá, aby bylo možné ji v plném rozsahu využívat na malých displejích. Nákupy můžete provádět i před aktivací „nákupní“ funkce, vytvořte si své dokonalé řešení a generujte nabídku a pak jen odkaz zašlete e-mailem na adresu vaší nejbližší pobočky TRILOGIQ.

Vyzkoušejte aplikaci a pošlete nám vaši zpětnou vazbu na adresu: help@graphit.com

Categories:Graphit|Novinky|Produkty