TRILOGIQ podporuje projekt BLOODHOUND

TRILOGIQ podporuje projekt BLOODHOUND

Projekt BLOODHOUND je globálním technologickým počinem používajícím pokus o světový rekord v pozemní rychlosti 1000 mil za hodinu (1609 km/h, pozn. překladatele) k inspirování příští generace, aby si užívala vědu, technologii, inženýrství a matematiku, objevovala je a zapojila se do nich.

Spolupráce, otevřenost, sdílení a práce na podporu vzdělávání za účelem podpořit budoucnost jsou jádrem étosu a hodnot projektu Bloodhound, stejně jako inspirovat novou generaci inženýrů, kteří budou vytvářet technologicky vyspělý svět budoucnosti.

„Projekt BLOODHOUND“ je třetí a nejnovější kapitolou příběhu týmu projektu Thrust. Příběhu, který dominuje snahám o pozemní rychlostní rekordy a technologická prvenství od doby, kdy zakladatel, Richard Noble, dosáhl v roce 1983 ve svém voze „Thrust2“ světového rekordu s rychlostí 633.468 mph (1019.467 km/h, pozn. překladatele).

Druhá kapitola o 14 let později, v roce 1997, představovala dosažení impozantního technologického činu toho samého britského týmu „Thrust“ s pilotem britského Královského letectva Andym Greenem, který řídil tryskově poháněný Thrust SSC, při kterém prorazili a překonali hranici zvuku s rychlostí 763.035 mph (1227.9858 km/h, pozn. překladatele)! Překonali vlastní světový rekord týmu!

Ve snaze o překonání tohoto rekordu usilují Andy Green a tým projektu BLOODHOUND o dosažení rychlosti 1000 mph (1609 km/h, pozn. překladatele) v Hakskeen Pan (Northern Cape, Jihoafrická republika) na podzim roku 2019.

 

TRILOGIQ se s potěšením zapojuje tím, že projektu BLOODHOUND poskytne zakázkové modulární úložiště, přepravní a podpůrné vozíky pro kritické části vozu BLOODHOUND SSC.

BLOODHOUND SSC je 13,4 metru dlouhý a váží 7,5 tuny. Jeho dva motory vytváří více než 135000 koňských sil. V návrhu a konstrukci BLOODHOUND SSC je investováno více než 110 člověkoROKŮ. Každá jednotlivá komponenta vozu je stěžejní a kritická. TRILOGIQ navrhl a vyrobil systémy, které zajistí, že určité kritické části BLOODHOUND SSC budou uloženy, přepravovány a udržovány tak bezpečně a jistě, jak je jen možné.

Řešení TRILOGIQ pro nejrychlejší vůz na světě:

FOTORÁMEC HLAVIČKA STŘELY / KUŽELOVÝ HROT VOZU KOPULE PILOTNÍ KABINY POSTRANICE SKOŘEPINY
FOTORÁMEC, HLAVIČKA STŘELY / KUŽELOVÝ HROT VOZU, KOPULE PILOTNÍ KABINY, POSTRANICE SKOŘEPINY

„BLOODHOUND SSC Jede“!

Po mnoha letech průlomových návrhů, testování a konstrukce konečně nastal čas, aby byl BLOODHOUND SSC představen světu. Kritické testování a proces vývoje potřebné pro posun týmu k pokusu o světový rekord budou provedeny na Cornwallském letišti v Newquay během třídenní akce od 26. do 30. října. Až Andy Green, držitel současného světového pozemního rychlostního rekordu, otestuje BLOODHOUND SSC a všechny jeho kritické systémy a komponenty, poprvé poháněné vlastním motorem, bude se tvořit historie. Tento testovací víkend zajistí, aby všechny systémy vozu fungovaly tak, jak jsou navrženy. V této testovací fázi budou nastaveny umírněné rychlosti.

CHRÁNÍME KOMPONENTY PRO NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ INŽENÝRY vipday-bloodhoundssc
TRILOGIQ je také hrdý, že dodává projektu BLOODHOUND výstavní stojany pro výstavu fotografií u VIP vstupu a bezpečnostní zábranu pro chodce pro akci první mezinárodní veřejné jízdy BLOODHOUND SSC.

To vše slibuje fantastický den venku, s příležitostí být jedním z prvních na světě, kdo uvidí, uslyší a pocítí zadutí nadzvukového vozu BLOODHOUND na 1,7 míle (2,7 km – pozn. překladatele) dlouhé přistávací dráze Cornwallského letiště Newquay. Začíná se v 10:00.

Jsou tři data, ve kterých se můžete zapojit do akcí nabitého programu, který zahrnuje rozhovory s týmem, představení vozu, prorodinné vzdělávací aktivity a simulátory řízení.

Čtvrtek 26. října – BLOODHOUND SSC – VIP den
Sobota 28. října – BLOODHOUND SSC – Veřejný den
Pondělí 30. října – BLOODHOUND SSC – Vzdělávací den

Zakoupením vstupenky pomáháte financovat projekt a stáváte se svědkem unikátního historického okamžiku.
https://bloodhoundssc.yourticketbooking.com/events/bloodhound


Poznámky:

Bloodhound SSC je britské nadzvukové pozemní vozidlo, v současné době ve vývoji. Jeho cílem je dosáhnout, nebo překročit rychlost 1000 mil za hodinu (1609 km/h), a tak získat nový světový rekord v pozemní rychlosti. Vůz ve tvaru tužky, poháněný tryskovým motorem a raketovým motorem, je navržen k dosažení rychlosti 1060 mil za hodinu (1690 km/h).

Tento vůz bude poháněn jak tryskovým, tak raketovým motorem, které dohromady vyvinou více než 135000 koňských sil: to je více než šestinásobek síly všech vozů Formule 1 na startovním roštu dohromady. Více než 110 člověkoroků úsilí bylo investováno do návrhu, výstavby a výroby BLOODHOUND SSC.

Sledujte BLOODHOUND na facebooku:
https://www.facebook.com/BLOODHOUNDSSC/

Sledujte https://twitter.com/BLOODHOUND_SSC a Tweetněte svou podporu pro @BLOODHOUND_SSC