TRILOGIQ rozšiřuje působení v USA

TRILOGIQ rozšiřuje působení v USA

TRILOGIQ, globální společnost zaměřená na manipulaci s materiálem, expanduje v USA do Texasu a Georgie a rozšiřuje své působení (z ústředí v Michiganu) do východních, centrálních a jižních států.

Společnost TRILOGIQ umožňuje firmám posílit výrobu, omezit produkci odpadu a zlepšit pracovní prostředí. Pomáhá implementovat principy „štíhlé výroby“ – například trvalý proces zlepšování – a dodává modulární řešení, s jejichž pomocí lze tyto principy uvést do praxe.

portrait_nick_tyler-(1)„Společnost TRILOGIQ byla vždy velkým hráčem ve specifických odvětvích jako je výroba automobilů – a mezi naše zákazníky patří všechny velké automobilky. Nicméně, znalosti, které jsme získali během více než 30 let, platí pro téměř jakékoli výrobní prostředí – a také pro další odvětví jako je logistika, balení výrobků, poštovní služby a oblast údržby, oprav a provozu v letectví. Celosvětově rozšiřujeme své působení do nových sfér – a dosavadní výsledky jsou fantastické.”

Nick Tyler, výkonný ředitel, TRILOGIQ Group

Nové provozy v USA řídí velmi zkušený ředitel prodeje Brendan Tilson, jenž sem v nedávné době přišel z australské pobočky TRILOGIQ. Brendan bude dohlížet na prodeje, marketing a rozvoj byznysu a bude spravovat účty klíčových klientů.

Díky existujícímu ústředí (a výrobnímu závodu) v Detroitu a novým pobočkám v Texasu a Georgii zaměřeným na prodeje a marketing budou mít zákazníci z celých Spojených států snadno k dispozici odborné znalosti a špičkové modulární systémy společnosti TRILOGIQ.