Ušetřete pracovní prostor, uvažujte vertikálně!

TOAST RACKS

Svislé úložné prostory (toustové stojany) mohou být při výrobě a distribuci cenným přínosem pro vytvoření ergonomického pracovního prostoru. Lze efektivně ukládat vysoké objemy skladových zásob, především v citlivém prostředí, kde je důležité splňovat přísné normy.

Toustové stojany představují inovativní úložné řešení, které může ušetřit až 80 % dostupné podlahové plochy, kterou v současnosti zabírají vodorovné úložné prostory.

pallet-rack-detail

Říká se jim toustové stojany, protože připomínají tradiční kuchyňskou pomůcku pro podávání toustů, která koluje kolem stolu.

Citlivé předměty určené pro svislé umístění se nejefektivnějším způsobem uskladňují a přepravují pomocí ergonomicky navržených, mobilních stojanů. Svislé úložiště nejenže omezuje škody a plýtvání prostorem, ale společně s podvozkem přináší jednoduchý způsob přepravy, omezuje přesahující části a dává personálu přístup k výrobkům s minimální námahou.

Stojany se sestavují a navrhují tak, aby vyhovovaly specifickým požadavkům, s pomocí široké škály standardních výměnných komponent.

pallet-rackVýrobky lze velmi snadno upravovat s použitím základních nástrojů, s minimálními nebo žádnými dalšími investicemi, kdykoli je třeba při stěhování a manipulaci provést změnu. Díky tomu jde o ideální řešení pro manipulaci s předměty, kde je nutné docílit přizpůsobivosti, flexibility a efektivity, na podporu nejlepších postupů a ke zlepšení výkonnosti.

Kontaktujte nás, chcete-li zjistit, jak vám můžeme pomoci ušetřit prostor a zlepšit výrobní procesy pomocí našich štíhlých výrobních aplikací.