Výhody nerezové oceli v citlivém prostředí

hygene-trolley1
Vozík dodávaný s vzduchotěsnou sadou ke sterilnímu čištění operačních sálů.

Příprava potravin a zdravotnictví jsou citlivá prostředí, která vyžadují aplikace, které budou snadno čistitelné a odolné proti korozi.

Nerezová ocel je vhodná pro odolné a hygienické aplikace, kde je důležitá odolnost proti korozi a prevence infekce.

Naše nerezové komponenty jsou díky své pevnosti a odolnosti společně s možností jejich obnovy ideální pro rekonfiguraci, rozšíření nebo úpravu s minimálním narušením provozu. I kdyby těchto výhod nebylo, ocel je i s ohledem na svou cenu zpravidla první volbou.

Vozík pro zdravotnický materiál pro použití na nemocničních odděleních a sálech.
Vozík pro zdravotnický materiál pro použití na nemocničních odděleních a sálech.

Důvodem, proč je většina nemocničních a restauračních kuchyní složena z nerezového vybavení, je důležitost bezpečné přípravy jídla a odolnost proti požáru. Ocel poskytuje ochranu proti skvrnám a korozi, není porézní, snadno se udržuje a lze ji čistit bez použití intenzivních chemikálií. Zejména díky tomu je bezpečnou volbou pro prostředí, kde je nutné bránit růstu bakterií a virů.

Ocel je odolná vůči korozi, třepení a bakteriím, neabsorbuje vlhkost a je dostatečně trvanlivá, aby vydržela zátěž. Poškrábání na povrchu lze snadno odstranit suchým hadříkem a čistícím prostředkem na měď nebo kov. Proto se nemocnice a zdravotnická zařízení orientují na nerezovou ocel jakožto hlavní materiál pro výrobu vozíků a přepravních zařízení. Naše řešení z nerezové oceli vydrží extrémní teploty a vlhkost, nepropouští vzduch ani tekutiny.

Pokud chcete získat více informací o našich zákaznických službách, obraťte se na náš prodejní tým. Naši zkušení zaměstnanci Vám pomohou najít správné řešení Vašich specifických potřeb a požadavků.